poniedziałek, 21 listopada 2011

party hard

Tym razem postanowiłam Wam pokazać jak bawią się wszyscy pracownicy Fashion Weeku na wspólnej imprezie. To właśnie ona w pełni zakańcza całą tą modową imprezę. Dużo ludzi, dobra muzyka, darmowe drinki i bardzo klimatyczny Mały Pikuś to wszystko to, czego było mi potrzeba zeszłej soboty.
Jedyna i niepowtarzalna okazja zobaczyć mnie aż w takiej ilości uśmiechniętą - nie musze chyba mówić dlaczego ;)środa, 16 listopada 2011

come back

Powracam. Już zrezygnowałam, już miałam nic więcej tu nie pisać i zrobić sobie małą przerwę. Wymówek było mnóstwo: nie mam ubrań, nie mam weny, za zimno na zdjęcia, za mało czasu, nauka i można by było tak w kółko. Jednak ten blog to to, co daje mi niesamowitą radość i nie potrafiłabym z tego całkowicie zrezygnować. Przez to wszystko chyba jako jedyna nie zrobiłam relacji z Fashion Weeku a na prawdę dużo się działo. I uwierzcie mi, praca w garderobie nie jest prosta, ale uczy na prawdę wielu rzeczy.
Bluzka to tak na prawdę stanik sportowy znaleziony w lumpeksie, spódnicę przeszyłam. Co do butów, dopiero co dziś do mnie przyszły. Są ogromnie wysokie, ale wszystkiego można się nauczyć!
Trzymajcie kciuki ! :)