środa, 28 września 2011

the cranberries - dream

Piosenka cały czas chodzi mi po głowie stąd tytuł posta. Tak jak zapowiadałam, są i łososiowe spodnie! Tylko cud sprawił, że były jeszcze po tygodniu mojej nieobecności w sklepie. Koniec końców są w mojej szafie i na pewno będą mi służyć tej jesieni. A teraz cieszmy się ostatnimi promieniami słońca!


(spodnie -sh, bluzka- Zara, torba- H&M, szpilki- Reserved) 

wtorek, 27 września 2011

flower bomb

Ledwo zdążyłyśmy przed deszczem, ale zdjęcia są! W dodatku w pięknej, nowo odkrytej miejscówce. :) Dzis dowód na to, że nawet z niczego można zrobić coś fajnego. Opaska, którą mam na głowie, jest niczym innym niż skrawkiem materiału pozosotałego ze skracania mojej nowej, koronkowej sukienki (już niedługo na blogu!). Ogólnie nie jestem fanką łączenie dwóch takich samych motywów typu panterka + panterka czy choćby jak tu, koronka na głowie + koronkowe spodnie, ale dzisiaj miałam na to ogromną ochotę :)
 

poniedziałek, 26 września 2011

salmon

Kolor łososiowy to zdecydowanie mój faworyt na nachodzącą nieuchronnie jesień. Dziś sukienka, w kolejnej notce spodnie :)
Minęło trochę czasu od ostatnich notek i blog został zaniedbany, ale obiecuję zdecydowaną poprawę!


 

czwartek, 15 września 2011

Wystawa Elle

Dzisiaj po pracy miałam okazję być wystawie' zdjęć z sesji ELLE z okazji polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.

 'Z okazji objęcia przez Polskę przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej magazyn ELLE przygotował wyjątkową sesję zdjęciową. Zdjęcia z sesji zostały opublikowane w lipcowym numerze ELLE.

Do udziału w niej zostali zaproszeni znani Polacy i cudzoziemcy mieszkający w Polsce. Zdjęcia wykonał Jacek Poremba, wielokrotnie nagradzany znany fotograf i portrecista.

 Bohaterami sesji są m.in.: prezenter Hubert Urbański, wokalistka jazzowa Aga Zaryan, piłkarze warszawskiej Legii: Iñaki Astiz, Dickson Choto i Jakub Rzeźniczak, prezenterka Beata Sadowska, fotograf Marcin Tyszka, top modelka Magdalena Frąckowiak.'

Cudowny klimat pofabrycznych przestrzeni, przesympatyczna obsługa! Polecam każdemu, kto aktualnie jest w Łodzi. Wstęp wolny:)