poniedziałek, 20 grudnia 2010

let's get it started

Chyba miłość do ubrań jest u mnie silniejsza niż wszystko.
Podobno do trzech razy sztuka. Zatem próbuję raz trzeci, tym razem bez przyjaciółki (poprzedni blog : fuckloads-of-diamonds ) , i mam nadzieję, że żadna sesja czy inne przeciwności losu nie przeszkodzą mi w prowadzaniu tego bloga.

Zaczynam od pokazu mody „Veneto” autorstwa Marity Bobko, na którym miałam przyjemność być w czwartek. Z powodu ogromnego mrozu jaki był na dworze, skazana byłam na założenie spodni i ciepłego swetra. Wybrałam te w kolorze brązu który ostatnio jest moim faworytem i zdecydowanie numerem jeden w szafie. Żeby całość nie wyglądało "mdło" dodałam czerwonej pomadki, która także jest bliska memu sercu. A wracając do pokazu - całym wydarzeniem byłam bardzo mile zaskoczona. Projekty, mimo prostoty, przykuwały uwagę każdego oglądającego, a sama projektantka okazała się być miłą i niesamowicie radosną kobietą, która mimo tak młodego wieku, osiągneła już znaczny sukces w świecie mody.

'Na co dzień Marita Bobko współpracuje z Anną Nadolską, tworząc linię ubiorów pod nazwą AnnaMarita. Już ich pierwsza kolekcja zwróciła uwagę świata mody, włączając właścicielkę Domu Mody Forget-Me-Not, Dototę Wróblewską. Młode projektantki same tworzą wszystkie kreacje – począwszy od unikalnych wzorów na tkaninie do skomplikowanych szczegółów toreb i akcesoriów. Niezwykle połączenia skóry, jedwabiu i wełny spotkały się z żywą reakcją publiczności Warsaw Fashion Street. Kolekcja „Silk Touch” dostała się do finałów New Look Design 2007 i zwyciężyła w kategorii „Glamour”.' Ponadto, dziewczyny mają już na swoim koncie Polskie Oskary Mody, a to na prawdę dużo!

W międzyczasie można było obejrzeć pokazy mody marek Sandwich oraz Stills, zupełnie nieznanych mi do tej pory. Projekty jakie zobaczyłam, były ładne, ale zbyt eleganckie jak na osobę w moim wieku. Widziałam w nich bardziej mamy czy ciocie. Uwagę moją , przykuły jednak czarno-białe spodnie, były rewelacyjne i spokojnie mogłabym je wszędzie założyć!

Zdjęć, niestety mało i słabej jakości. Wszystkie były rozmazane, wybrałam te najlepsze. 
Marita Bobko

5 komentarzy:

  1. świetny pokaz, kilka rzeczy bardzo mi się spodobało, powodzenia :*

    OdpowiedzUsuń
  2. fantastic post! <3


    http://fashionlivesalwaystwotimes.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń